Wyjątkowe sukcesy 2023: 4Developers podbija Polskę! – 4Developers

Wyjątkowe sukcesy 2023: 4Developers podbija Polskę!

Tradycyjnie na początku roku przyglądamy się minionym wydarzeniom i planujemy przyszłość, dlatego przychodzimy do Was z krótkim podsumowaniem naszego 2023, który był bardzo sprzyjający. Rozpoczęliśmy go udaną edycją 4Developers w Warszawie, gdzie zgromadziliśmy 1200 specjalistów i specjalistek z branży IT, którzy wymieniali się wiedzą i doświadczeniem! W trakcie jednego dnia w ramach 14. ścieżek tematycznych odbyło się 146 wykładów. To był naprawdę owocny dzień.

Druga połowa roku przyniosła nam podróże do Gdańska, Katowic, Poznania, Wrocławia i Łodzi. W wymienionych miastach zorganizowaliśmy lokalne edycje 4Developers, które zjednoczyły łącznie 1170 pasjonatów branży IT. Jesienna trasa po Polsce była zdecydowanym sukcesem.

Podium zdobyte! 4Developers na trzecim miejscu najpopularniejszych wydarzeń 2023.

Nie sposób nie wspomnieć, że na początku tego roku zostaliśmy wyróżnieni na liście najpopularniejszych wydarzeń 2023 w serwisie Crossweb, zajmując z dumą trzecie miejsce! To dla nas ogromne wyróżnienie być dostrzeżonymi wśród tylu fantastycznych konferencji. Serdecznie dziękujemy za Wasze zaufanie i zaangażowanie!

Zaplanujcie datę – 16 kwietnia 2024 – PGE Narodowy, Warszawa!

Teraz skupiamy się na kolejnej ogólnopolskiej edycji 4Developers, która odbędzie się 16 kwietnia 2024 w prestiżowym PGE Narodowy w Warszawie. Przygotowujemy dla Was kilkanaście ścieżek tematycznych, praktyczne warsztaty, mnóstwo wiedzy, możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz atmosferę, sprzyjającą swobodnym rozmowom.

Wystąp na 4Developers – Twój głos ma znaczenie!

Obecnie trwa nabór na prelegentów i prelegentki. Jeśli chcesz dołączyć do 4Devowej załogi, wypełnij formularz zgłoszeniowy, podając tytuł i krótki opis swojej prelekcji. Propozycje zostaną ocenione przez Radę Programową. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Twój wpływ na świat technologii: dołącz jako wolontariusz(ka)!

Ale to nie jedyny sposób, aby być częścią naszego zespołu! Jeśli kochasz świat technologii i chcesz wpływać na kulisy inspirującego wydarzenia, to idealna okazja dla Ciebie.

Jako wolontariusz(ka) będziesz miał(a) niepowtarzalną szansę współtworzenia tego prestiżowego wydarzenia od podszewki. Pracuj z zespołem pełnym pasjonatów branży IT, zdobądź nowe umiejętności i pozyskaj cenne kontakty. Dołącz do nas i stań się nieodłączną częścią sukcesu 4Developers 2024! Wypełnij formularz zgłoszeniowy już teraz i przygotuj się na niezapomnianą przygodę w świecie technologii, innowacji i nowych możliwości.